IX MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKO-LITERACKI POD PATRONATEM MAZOWIECKIEGO KURATORA OŚWIATY

Antoine de Saint-Exupéry

W piątek 30 listopada 2012, uczniowie naszego gimnazjum (wybrani podczas eliminacji szkolnych) wzięli udział w warszawskim konkursie recytatorsko-literackim. Na przesłuchania zgłosili się gimnazjaliści z 12 szkół. Zaprezentowano utwory własnego autorstwa, deklamowano wiersze i fragmenty prozy, a wszystko związane tematycznie z mottem konkursu „ Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.”

I miejsce w konkursie literackim przyznano Andrzejowi Jagiełłowiczowi z klasy 1a.
Wyróżnienie w konkursie recytatorskim wywalczyła Justyna Godek z klasy 2b, natomiast prezentacja wiersza Oshiro Elen w wykonaniu Aleksandry Dębskiej z klasy 1a spotkała się z dużym uznaniem jury i publiczności.

Organizatorzy - Niepubliczne Gimnazjum nr 9 im. Roberta Schumana - zapewnili wspaniałe nagrody książkowe dla zwycięzców. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!

W bieżącym roku szkolnym realizujemy projekty:

Jako jedyni w Polsce realizujemy amerykański projekt:

Adres szkoły: Ul. Drewniana 8, 00-345 Warszawa
Zadzwoń, wyślij maila lub fax: tel. 022 / 827-87-28, 827-82-08, Faks: 827-87-28